Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Three Cents Mandarin & Bergamot Soda 200ML

Nový produkt

MANDARIN & BERGAMOT SODA 

Na trhu od r. 2018 Spojením aromat bergamotu a mandarinky vzniká jedinečná sodová voda, jako stvořená pro long drinky a koktejly.

Myšlenka značky

Zintenzivnit zážitek spojený s pitím. Rozdíl oproti neperlivým nápojům spočívá v tom, že karbonizace vyvolává v ústech řadu mikroexplozí, které stimulují příjemné pocity. Právě dlouhotrvající perlivost a plné zachování chutí a vůní v long drincích byly myšlenkou, která stála za vytvořením značky Three Cents.

Podstata značky

Všechno se točí kolem bublinek akmile jsme si osvojili nauku o bublinkách, značka Three Cents přišla s nejbublinkovatějším produktem všech dob: řemeslně vyráběnými nápoji Three Cents.

Klíčem k dokonalým koktejlům a long drinkům, který umožňuje zachování jejich perlivosti až do posledního doušku a zároveň nechává vyniknout vytříbené chuti a vůně.

32,00 Kč s DPH

  • 4Pack (4ks)
  • 24 ks
Tyto varianty produktů mají minimální množství
Balení: 4Pack (4ks)4
Balení: 24 ks24

Společnost Three Cents Artisanal Beverages byla založena skupinou barmanů, kteří usilovali o vytvoření dokonalého míchacího nápoje pro přípravu koktejlů.

Každý náš výrobek je specificky navržen tak, aby jednotlivým drinkům dodával maximální chuť a karbonizaci.

Používáme přírodní ingredience a nepřidáváme žádné konzervanty ani umělá barviva. Sycení oxidem uhličitým provádíme pod vysokým tlakem, aby karbonizace a chuť déle vydržely. Nápoje Three Cents Artisanal Beverages jsou prémiové míchací nápoje vytvořené barmany pro barmany.

Objem200ml
Balení24ks
Země původuŘecko

Ve stejné kategorii