Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Connie Glaze Slow Sand Filtered Vodka 40% 0,7L

New product

THE COASTAL CRAFT VODKA - Connie Glaze je hladká a udržitelná britská vodka vyrobená ze 100% britské pšenice a pomalu filtrovaná přes cornwallský zlatý písek.

CHUŤ - Connie Glaze Vodka ze zlatého písku je čistá a lahodně jemná lihovina.

Svěží jako vánek Atlantiku s nádechem elegantní sladkosti a bohatou chutí v ústech - ideální do martini a pobřežních koktejlů.

JAK SE VYRÁBÍ - Každá malá šarže vodky Connie Glaze Vodka se vyrábí ze 100% britské pšenice a pomalu se filtruje přes vyčištěný zlatý cornwallský písek v našem řemeslném lihovaru na divokém cornwallském pobřeží. Poté se mísí s přírodní destilovanou vodou, aby vznikla čistá a lahodně jemná britská vodka.

UDRŽITELNOST - Inspirováni krásnou zátokou Constantine Bay na divokém cornwallském pobřeží věnujeme 1 % z prodeje organizaci Beach Guardians CIC na ochranu a čištění pláží v celé Velké Británii.

K výrobě vodky Connie Glaze Vodka používáme 100% větrnou energii, která pohání náš lihovar s výhledem na drsné severní pobřeží Cornwallu a nakonec používáme ekologické obaly včetně 100% recyklovatelného skla s etiketami s certifikací FSC a přírodní dřevěné zátky.

Jak si ji vychutnat - Connie Glaze Vodka je lahodně jemná, čistá nebo s ledem.

Skvěle se hodí do Martini a koktejlů nebo jednoduše do vašeho oblíbeného mixéru.

Vyzkoušejte náš signature serve a vytvořte si ledový highball se sodou, čerstvou limetkou a snítkou rozmarýnu.

539,00 Kč tax incl.

Volume700 ml
Packaging6 pcs
Alcohol content40%

Related Products