Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Three Cents Cherry Soda 200ML

Nový produkt

CHERRY SODA

Na trhu od r. 2019 Jedinečným spojením divokých třešní a třešňových pecek vzniká skvěle vyvážená sodová voda, která je ideální pro přípravu ginových slingů a koktejlů Collins.

34,00 Kč s DPH

Minimální odběr pro tento produkt je: 24.

Prémiové toniky a sody Three Cents jsou inspirovány kulturou sodabarů a řemeslnou výrobou z konce 19. století. Nejjednodušší způsob, jak vždy připravit ty nejlépe ochucené a vyvážené drinky během pár vteřin.

Myšlenka značky

Zintenzivnit zážitek spojený s pitím. Rozdíl oproti neperlivým nápojům spočívá v tom, že karbonizace vyvolává v ústech řadu mikroexplozí, které stimulují příjemné pocity. Právě dlouhotrvající perlivost a plné zachování chutí a vůní v long drincích byly myšlenkou, která stála za vytvořením značky Three Cents.

Podstata značky

Všechno se točí kolem bublinek

Jakmile jsme si osvojili nauku o bublinkách, značka Three Cents přišla s nejbublinkovatějším produktem všech dob: řemeslně vyráběnými nápoji Three Cents. Klíčem k dokonalým koktejlům a long drinkům, který umožňuje zachování jejich perlivosti až do posledního doušku a zároveň nechává vyniknout vytříbené chuti a vůně.

Objem200ml
Balení24ks

Ve stejné kategorii