Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Three Cents Tonic Water 200ML

5060671000094

Nový produkt

TONIC WATER

Na trhu od r. 2014 Spojení pramenité vody a vysoce přírodního chininu.

Tonic Water, jak má být.

Myšlenka značky

Zintenzivnit zážitek spojený s pitím.

Rozdíl oproti neperlivým nápojům spočívá v tom, že karbonizace vyvolává v ústech řadu mikroexplozí, které stimulují příjemné pocity.

Právě dlouhotrvající perlivost a plné zachování chutí a vůní v long drincích byly myšlenkou, která stála za vytvořením značky Three Cents.

Podstata značky

Všechno se točí kolem bublinek Jakmile jsme si osvojili nauku o bublinkách, značka Three Cents přišla s nejbublinkovatějším produktem všech dob: řemeslně vyráběnými nápoji Three Cents. Klíčem k dokonalým koktejlům a long drinkům, který umožňuje zachování jejich perlivosti až do posledního doušku a zároveň nechává vyniknout vytříbené chuti a vůně.

29,00 Kč s DPH

Minimální odběr pro tento produkt je: 24.

Společnost Three Cents Artisanal Beverages byla založena skupinou barmanů, kteří usilovali o vytvoření dokonalého míchacího nápoje pro přípravu koktejlů. Každý náš výrobek je specificky navržen tak, aby jednotlivým drinkům dodával maximální chuť a karbonizaci. Používáme přírodní ingredience a nepřidáváme žádné konzervanty ani umělá barviva. Sycení oxidem uhličitým provádíme pod vysokým tlakem, aby karbonizace a chuť déle vydržely. Nápoje Three Cents Artisanal Beverages jsou prémiové míchací nápoje vytvořené barmany pro barmany.

Objem200ml
Balení24ks
Země původuŘecko

Ve stejné kategorii