Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Arette Artesanal Sueva Blanco Tequila 70cl alc 38% ( 100% Agáve )

Nový produkt

Arette sauve je prémiová řada artesanal tequily, kterou vyrábějí bratři Orendainové v palírně El Llano v Tequile.

Tequila Arette se vyrábí pouze ze 100% agáve Estate. Bratři Orendainové vždy upřednostňovali kvalitu před kvantitou - jdou ve stopách svého dědečka, zachovávají původní řemeslné postupy a pokračují v rodinném odkazu nejvyšší kvality tequily.

AROMA: lehce kouřová, bylinná, citrusová (limetka/pomeranč), trochu máty, anýzu (černé lékořice), kořeněná, rostlinná s trochou lehkého bílého pepře a možná špetkou muškátového oříšku a skořice. Má vůni ovoce (hruška, jablko, meloun) a příjemně vařenou a přirozeně chutnající, sladkou agávovou sladkost.

CHUŤ: zpočátku hladká, následovaná trochou alkoholového tepla, s příjemným anýzem (lékořicí). V ústech hedvábně hladká, ale rozhodně ne přehnaně hladká, s kořením, pepřem, minerály a zeleninou. Ovocný melounový tón, s trochou kouře, přirozená sladkost, jemná a nedotčená. V závěru se objevuje pepř a koření se zemitou přítomností, zpočátku trochu alkoholového tepla, které se stává velmi hladkým a končí ve středně dlouhém výstupu.

BARREL: Odpočívalo 6 měsíců v nerezových tancích.

VYCHUTNEJTE SI: Nechte otevřít ve sklenici, pak popíjejte a vychutnávejte.

1 799,00 Kč s DPH

Vyrobeno v Tequile v Jaliscu ze 100% modré agáve (Weberova agáve).

Za touto úžasnou tequilou, která je skutečným příkladem toho, jak má chutnat tequila vyrobená v údolí Jalisco, stojí rodina Orendainových.

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu38%
ZnačkaARETTE
Země původuMexiko

Ve stejné kategorii