Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


PADRE AZUL CRISTALINA AŇEJO TEQUILA alc 38% 0,7L LIMITED ADITION

9120066430571

Nový produkt

Exkluzivní a divoké: "Cristalino Añejo Tequila" - limitovaná edice tequily PADRE AZUL ve spolupráci se Swarovski & Prison Art.

Tequila "Cristalino Añejo Tequila", limitovaná na 1 000 lahví, vznikla ve spolupráci se společností Swarovski, která pro každou láhev vytvořila unikátní lebku s vyrytým číslem.

Tato speciální edice je projektem milovníka tequily, spolumajitele společnosti PADRE AZUL a partnera společnosti Swarovski George Weise.

Samotná láhev byla navržena pro speciální edici s krystalickou lebkou od společnosti mexické designové značky "Prison Art". Tato organizace v Mexico City pomáhá bývalým vězňům začlenit se zpět do normálního života prostřednictvím kreativní umělecké tvorby. Část výtěžku z prodeje PADRE AZUL Special Edition bude věnován organizaci "Prison Art".

Cristalino Tequila, která používá speciální proces pro obnovení přirozené barvy, v současné době je v Mexiku novým trendem.

Křišťálově čirá ve sklenici, "Padre Azul Cristalino" Añejo Tequila" přesvědčí na patře svou vyzrálostí a jemně vybroušenou kompozicí vůní.

Upozornění! Kusů skladem je: 2

16 940,00 Kč s DPH

Objem700ml
Balení1ks
Obsah alkoholu38%
Země původuMexiko

Ve stejné kategorii