Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


PADRECITO PREMIUM ORGANIC BLANCO 70cl alc 40%

Nový produkt

KDYŽ SE DÁ DOHROMADY PALÍRENSKÝ MISTR A SVĚTOVÝ BARMANSKÝ ŠAMPION

Společnost Padre Azul s hrdostí představuje svou nejnovější inovaci - Padrecito Tequila Blanco, která vznikla ve spolupráci se světovým barmanským šampionem Davidem Riosem a Erikou Sangeado, která působí jako palírenský mistr.

Padrecito - je výsledkem vize vytvořit profil tequily k popíjení, párování a míchání!

Vaše hledání dokonalé tequily pro míchání nyní končí!

Davidovy zkušenosti s barmanstvím v kombinaci s Eričinými znalostmi o výrobě jemných tequil vyústily v tuto nádhernou láhev - naši tequilu Padrecito určenou pro míchání!

Tequila vyrobená pro míchání kvalitních nápojů - Margarita nebo Tequila Sunrise, na co si vzpomenete.

Padrecito je ideální tequila pro váš oblíbený koktejl! Zvýrazní chuťové aroma agáve a ovocnou sladkost, kterou v nápoji hledáte.

Profesionálové, nadšenci a amatérští barmani: tato tequila je určena vám! Padrecito je náš dar světu barmanů - je vyrobena jedním z nejlepších barmanů na světě pro všechny barmany na celém světě.

Jednoduše obohacuje každý koktejl a zároveň zdokonaluje zážitek z míchání a pití!

849,00 Kč s DPH

DAVID RIOS SVĚTOVÝ BARMANSKÝ MISTR

David Rios je spolutvůrcem Padrecita a právě jeho zkušenosti z barového odvětví utvářely chuťový profil této tequily. David Rios je díky svým dvacetiletým zkušenostem a mnoha oceněním, mezi nimiž nechybí ani cena Diageo Reserve World Class 2013 pro nejlepšího barmana na světě, ideální osobou pro vytvoření vynikající tequily. „Když vytvářím koktejl, myslím nejprve na lihovinu. Ostatní ingredience se přidávají proto, aby lihovina vynikla. Se značkou Padrecito jsme vytvořili tequilu, která má autentickou osobnost. Je ideální pro váš milovaný koktejl, ale skvěle se hodí i čistá nebo s ledem. Vyvážená komplexnost pikantního koření, aromatických bylin a čerstvého ovoce činí tequilu Padrecito tak jedinečnou a fascinující!“

David Rios, Miami Florida

ERICA SANGEADO PALÍRENSKÝ MISTR

Na celém světě je jen hrstka žen působících jako palírenský mistr. Erika se tím však nenechá odradit, naopak. Jde si svou vlastní cestou, jako to dělala vždycky. Svými znalostmi, odhodláním a nezaměnitelným smyslem pro kvalitu vytváří základ pro výjimečnou tequilu. A díky své obrovské pozitivitě a neuvěřitelné síle je skutečnou inspirací pro všechny. Díky svým zkušenostem a nepřekonatelným znalostem prvotřídních lihovin je Erika druhou silou, která stojí za vznikem Padrecita. Eričiny znalosti, odhodlání a nezaměnitelný smysl pro kvalitu ve spojení s Davidovými zkušenostmi jsou tajným receptem pro Padrecito. „Vytvořit chuťový profil tequily k popíjení, párování a míchání - to byla výzva. A pracovat na něm s Davidem – to bylo naprosté potěšení.“

Erika Sangeado, Jalisco Mexico

Padrecito se vyrábí ze 100% modré agáve (Weberova agáve), která se sklízí mladá ve věku pouhých 6 let. Po sklizni se pečlivě vybrané agáve 24 hodin paří ve zděné peci a poté se nechá dalších 12 hodin odpočívat ve zbytkovém teple pece. Nakonec následuje 72hodinová fermentace a poté dvoutýdenní stabilizace, která završuje složitý proces a zajišťuje nejvyšší kvalitu a vynikající chuť.

THE PADRECITA

SIGNATURE COCKTAIL

Co potřebujete?

60 ml tequily Padrecito

25 ml čerstvé limetkové šťávy

15 ml agávového sirupu

50-100 ml zázvorového piva na doplnění volitelně špetka mořské soli

Jak nápoj namíchat?

Navlhčete okraj sklenice na long drink plátkem limetky a ponořte ji do talíře s mexickou řemeslnou solí.

David Rios dává přednost směsi kakaa, morita chilli, sezamu a ibiškového květu - stejně dobře funguje i obyčejná mořská sůl!

Nalijte všechny ingredience kromě zázvorového piva do šejkru a jemně protřepejte.

Směs přeceďte do připravené sklenice a dolijte studeným zázvorovým pivem.

Ozdobte citronovou kůrou a několika lístky čerstvé máty.

¡Salud!

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu40%
Země původuMexiko

Ve stejné kategorii