Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


BOUNTY COCONUT RUM LIQUEUR 0,7L 25%

5060184940580

Nový produkt

RUM Z OSTROVA SVATÁ LUCIE

COCONUT RUM

Jedna z nadstaveb bílých rumů Bounty – kokosové výtažky a cukry se macerují v rumu o vysokém obsahu alkoholu. Poté se rum naředí destilovanou vodou a cukrem a vznikne BOUNTY Coconut.

DEGUSTAČNÍ POZNÁMKY Nádherný a osvěživě hladký pocit v ústech s nádechem svůdného hřejivého kokosu a svěžího tropického ovoce.

BOUNTY COCONUT je vynikající se sodou a limetkou nebo může být skvělým základem pro namíchání vašeho oblíbeného koktejlu. SMĚS RUMŮ (BLEND) 100% kolonový rum.

420,00 Kč s DPH

PŘÍBĚH RUMU BOUNTY

Rum BOUNTY se vyrábí v palírně St. Lucia Distillers, která se nachází v malebném a zemědělsky plodném údolí Roseau na karibském ostrově Svatá Lucie. Značka BOUNTY, „The Spirit of Saint Lucia“ byla založena v roce 1972 jako hlavní rumová značka této palírny, která vznikla jako spojený podnik sloučením posledních dvou palíren na ostrově: Dennery Distillery a Roseau Bay Distillery. Rum BOUNTY zachycuje a vyjadřuje mimořádně dynamickou a slavnostem holdující povahu ostrova Svatá Lucie, vyvěrající z jeho tradičních a kulturních kořenů. Naše rumy jsou směsí kolonových rumů vyráběných z melasy, která pochází převážně z Dominikánské republiky. Vyznačují se čistou a jemnou chutí a nádherným charakterem, který si nejlépe vychutnáte ve svých oblíbených koktejlech.

Náš nadšený tým blenderů, inženýrů, techniků a administrativních pracovníků klade důraz na inovace a kvalitu a společně usiluje o výrobu rumů a rumových výrobků patřících k nejlepším na světě. Zakládáme si na svém vášnivém zaujetí pro vývoj jakostních produktů a nabízíme širokou škálu rumů a rumových výrobků, od prémiových rumů až po likéry.

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu25%
ZnačkaBounty
Země původuSaint Lucia

Ve stejné kategorii