Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


BOUNTY PREMIUM WHITE RUM 0,7L 40%

5060184940542

Nový produkt

RUM Z OSTROVA SVATÁ LUCIE

PREMIUM WHITE BOUNTY Premium White je čistý rum s hedvábně jemnou chutí, což z něj činí ideální rum pro míchání. Po dvouletém staření v dubu, které mu dodává jemné dřevěné třísloviny, prochází filtrací přes aktivní uhlí, jíž se odstraní zabarvení způsobené louhováním dubového dřeva.

DEGUSTAČNÍ POZNÁMKY Čistá vůně se svěžím nádechem tropických citrusů. Chuti ibišku a limetkové kůry na patře se prolínají s crème brûlée v závěru.

SMĚS RUMŮ(BLEND) 100% kolonový rum, stařený 2 roky v sudech po bourbonu. Zabarvení po dřevě se po namíchání odstraňuje filtrací.

450,00 Kč s DPH

PŘÍBĚH RUMU BOUNTY

Rum BOUNTY se vyrábí v palírně St. Lucia Distillers, která se nachází v malebném a zemědělsky plodném údolí Roseau na karibském ostrově Svatá Lucie. Značka BOUNTY, „The Spirit of Saint Lucia“ byla založena v roce 1972 jako hlavní rumová značka této palírny, která vznikla jako spojený podnik sloučením posledních dvou palíren na ostrově: Dennery Distillery a Roseau Bay Distillery. Rum BOUNTY zachycuje a vyjadřuje mimořádně dynamickou a slavnostem holdující povahu ostrova Svatá Lucie, vyvěrající z jeho tradičních a kulturních kořenů. Naše rumy jsou směsí kolonových rumů vyráběných z melasy, která pochází převážně z Dominikánské republiky. Vyznačují se čistou a jemnou chutí a nádherným charakterem, který si nejlépe vychutnáte ve svých oblíbených koktejlech.

Náš nadšený tým blenderů, inženýrů, techniků a administrativních pracovníků klade důraz na inovace a kvalitu a společně usiluje o výrobu rumů a rumových výrobků patřících k nejlepším na světě. Zakládáme si na svém vášnivém zaujetí pro vývoj jakostních produktů a nabízíme širokou škálu rumů a rumových výrobků, od prémiových rumů až po likéry.

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu40%
ZnačkaBounty
Země původuSaint Lucia

Ve stejné kategorii