Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


BOUNTY PREMIUM DARK RUM 0,7L 43%

5060184940788

Nový produkt

RUM Z OSTROVA SVATÁ LUCIE

PREMIUM DARK Rum

BOUNTY Premium Dark je bohatý a hutný, za což vděčí tělu přidaného kotlíkového rumu, které mu dodává líbivý a působivý charakter. Přestože je nepatrně silnější (86) než ostatní rumy z našeho sortimentu, zachovává si charakteristickou hedvábně jemnou chuť a dlouhý, hladký, nádherně velkolepý závěr.

DEGUSTAČNÍ POZNÁMKY Čokoláda, lískový oříšek a mléčný karamel jsou podtrženy skořicovými a tabákovými akcenty. Dlouhý příjemný závěr se vyznačuje lahodnými projevy karamelizovaného cukru a hnědého másla.

SMĚS RUMŮ (BLEND) Jedinečná směs kolonového a kotlíkového rumu, stařená dva až tři roky v sudech po bourbonu.

470,00 Kč s DPH

PŘÍBĚH RUMU BOUNTY

Rum BOUNTY se vyrábí v palírně St. Lucia Distillers, která se nachází v malebném a zemědělsky plodném údolí Roseau na karibském ostrově Svatá Lucie. Značka BOUNTY, „The Spirit of Saint Lucia“ byla založena v roce 1972 jako hlavní rumová značka této palírny, která vznikla jako spojený podnik sloučením posledních dvou palíren na ostrově: Dennery Distillery a Roseau Bay Distillery. Rum BOUNTY zachycuje a vyjadřuje mimořádně dynamickou a slavnostem holdující povahu ostrova Svatá Lucie, vyvěrající z jeho tradičních a kulturních kořenů. Naše rumy jsou směsí kolonových rumů vyráběných z melasy, která pochází převážně z Dominikánské republiky. Vyznačují se čistou a jemnou chutí a nádherným charakterem, který si nejlépe vychutnáte ve svých oblíbených koktejlech.

Náš nadšený tým blenderů, inženýrů, techniků a administrativních pracovníků klade důraz na inovace a kvalitu a společně usiluje o výrobu rumů a rumových výrobků patřících k nejlepším na světě. Zakládáme si na svém vášnivém zaujetí pro vývoj jakostních produktů a nabízíme širokou škálu rumů a rumových výrobků, od prémiových rumů až po likéry.

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu43%
ZnačkaBounty
Země původuSaint Lucia

Ve stejné kategorii