Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


BOUNTY PREMIUM GOLD RUM 0,7L 40%

5060184940467

Nový produkt

RUM Z OSTROVA SVATÁ LUCIE

PREMIUM GOLD Rum

BOUNTY Premium Gold, nejoblíbenější rum z ostrova Svatá Lucie, je proslulý svými nádhernými aromaty lehkého máslového karamelu a vůní kandovaného ovoce. Obyvatelé ostrova Svatá Lucie si tento chuťově výrazný máslový rum nejraději vychutnávají s kolou, ale stejně dobře z něj lze připravit i vynikající Daiquiri či Old Fashioned.

DEGUSTAČNÍ POZNÁMKY:

Úvodní chuť na patře je zpočátku jemná, se sytými ovocnými tóny rozinek a náznakem medu a vanilky v důsledku staření. Středně plné tělo s ovocnou chutí zralých sultánek, nádechem vanilky z dubového dřeva a náznakem koření.

Vyvážená a čistá chuť s příjemným delším závěrem.

SMĚS RUMŮ (BLEND) 100% kolonový rum, který 2 roky zrál v sudech po bourbonu.

470,00 Kč s DPH

PŘÍBĚH RUMU BOUNTY

Rum BOUNTY se vyrábí v palírně St. Lucia Distillers, která se nachází v malebném a zemědělsky plodném údolí Roseau na karibském ostrově Svatá Lucie. Značka BOUNTY, „The Spirit of Saint Lucia“ byla založena v roce 1972 jako hlavní rumová značka této palírny, která vznikla jako spojený podnik sloučením posledních dvou palíren na ostrově: Dennery Distillery a Roseau Bay Distillery. Rum BOUNTY zachycuje a vyjadřuje mimořádně dynamickou a slavnostem holdující povahu ostrova Svatá Lucie, vyvěrající z jeho tradičních a kulturních kořenů. Naše rumy jsou směsí kolonových rumů vyráběných z melasy, která pochází převážně z Dominikánské republiky. Vyznačují se čistou a jemnou chutí a nádherným charakterem, který si nejlépe vychutnáte ve svých oblíbených koktejlech.

Náš nadšený tým blenderů, inženýrů, techniků a administrativních pracovníků klade důraz na inovace a kvalitu a společně usiluje o výrobu rumů a rumových výrobků patřících k nejlepším na světě. Zakládáme si na svém vášnivém zaujetí pro vývoj jakostních produktů a nabízíme širokou škálu rumů a rumových výrobků, od prémiových rumů až po likéry.

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu40%
ZnačkaBounty
Země původuSaint Lucia

Ve stejné kategorii