Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


BOUNTY SPICED RUM 0,7L 40%

5060184940566

Nový produkt

RUM Z OSTROVA SVATÁ LUCIE

KOŘENĚNÝ RUM

Rum BOUNTY Spiced obsahuje výluh z vanilky a skořice a macerovanou kůru stromu richeria grandis, jemuž místní říkají „Bois Bande“. Afrodiziakální vlastnosti jeho kůry dodávají tomuto stařenému rumu exotický a originální nádech „luciánského“ kořeněného rumu.

DEGUSTAČNÍ POZNÁMKY

Sladká kořeněná vůně s tóny vanilky, muškátového oříšku a skořice přechází v medem zalité rozinky a explozi vanilky a muškátového oříšku na patře. Ryze přírodní místní suroviny dávají vzniknout originálnímu luciánskému kořeněnému rumu.

SMĚS RUMŮ (BLEND) Dva roky stařený kolonový rum, macerovaný s ryze přírodním místním luciánským kořením.

470,00 Kč s DPH

RUM Z OSTROVA SVATÁ LUCIE

PŘÍBĚH RUMU BOUNTY

Rum BOUNTY se vyrábí v palírně St. Lucia Distillers, která se nachází v malebném a zemědělsky plodném údolí Roseau na karibském ostrově Svatá Lucie. Značka BOUNTY, „The Spirit of Saint Lucia“ byla založena v roce 1972 jako hlavní rumová značka této palírny, která vznikla jako spojený podnik sloučením posledních dvou palíren na ostrově: Dennery Distillery a Roseau Bay Distillery. Rum BOUNTY zachycuje a vyjadřuje mimořádně dynamickou a slavnostem holdující povahu ostrova Svatá Lucie, vyvěrající z jeho tradičních a kulturních kořenů. Naše rumy jsou směsí kolonových rumů vyráběných z melasy, která pochází převážně z Dominikánské republiky. Vyznačují se čistou a jemnou chutí a nádherným charakterem, který si nejlépe vychutnáte ve svých oblíbených koktejlech.

Náš nadšený tým blenderů, inženýrů, techniků a administrativních pracovníků klade důraz na inovace a kvalitu a společně usiluje o výrobu rumů a rumových výrobků patřících k nejlepším na světě. Zakládáme si na svém vášnivém zaujetí pro vývoj jakostních produktů a nabízíme širokou škálu rumů a rumových výrobků, od prémiových rumů až po likéry.

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu40%
ZnačkaBounty
Země původuSaint Lucia

Ve stejné kategorii