Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Botafogo Spiced Gold 0,7L 40%

Nový produkt

Botafogo znamená v portugalštině „zažehnout oheň“ a nic ve vás lépe neprobudí vášeň než tento „kořeněný rum“ z Karibských ostrovů, přesněji řečeno z Jamajky.

Tento rum, destilovaný v destilační koloně a vyráběný z třtinové melasy, zrál nejméně 3 roky v sudech po sherry a po bourbonu a poté se v něm téměř měsíc macerovalo koření, které mu dodalo aromatickou sílu.

Botafogo vás zve k objevování Jamajky, skutečného přírodního pokladu. Tato země, proslulá svou cukrovou třtinou, nabízí pro jeho výrobu veškeré suroviny nezbytné k přípravě cuvée s velice bohatým aromatem. Jamajské rumy se svým výrazným charakterem jsou nezbytným doporučením. Rum Botafogo, plný a zaoblený díky svým vanilkovým aromatům, projevuje nádherný temperament, umocněný tóny citrusu a koření. Aromatická exploze, jak v nose, tak v ústech. Botafogo je velice přístupný a můžete si ho vychutnat s ledem nebo v míchaném nápoji. Velmi dobrý úvod do světa rumu.

DEGUSTAČNÍ POZNÁMKY BARVA: Jantarová.

VŮNĚ: Lahodná a dobře vyvážená, citrus s přetrvávajícími pomerančovými tóny a zřetelnými stopami vanilky.

CHUŤ NA PATŘE: Zaoblená a komplexní s kořenitými, vanilkovými, karamelovými a lékořicovými tóny. ZÁVĚR: Pikantní a pepřový.

449,00 Kč s DPH

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu40%
Země původuJamajka

Ve stejné kategorii