Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Ojo de Tigre Joven 37% 0,7l

Nový produkt

Ojo de Tigre Mezcal Ojo de Tigre (Tygří oko) je zbrusu nový mezcal vyráběný v palírně Case Lumbre, která je zároveň výrobcem mezcalu Montelobos.

Tento mezcal je jemný a komplexní, což vyplývá z řemeslného a ručního výrobního procesu.

Společnost Case Lumbre vyrábí své mezcaly s provenience. To je důvodem kvality jejích lihovin, jako jsou Montelobos, Ancho Reyes, Nixta Corn a Abasolo Whisky.

Spoluzakladatel mezcalu Ojo de Tigre Luis Gerardo Méndez je mexickou filmovou hvězdou. Účinkuje v komediálních seriálech společnosti Netflix Club de Cuervos a Murder Mystery, kde hraje po boku Jennifer Annistonové.

Je zastáncem mezcalu a tento historický nápoj uvedl do světa lihovin nové generace.

Při výrobě mezcalu Ojo de Tigre se používají dvě odrůdy agáve.

Espadin se pěstuje v Oaxace, která je srdcem mexické mezkalové oblasti.

Tobala se pěstuje v sousedním státě Oaxaca - Puebla.

Pěstování těchto dvou kultivarů agáve je stoprocentně udržitelné a každý z nich má jedinečné vlastnosti. Espadin má bylinné tóny s citrusovými a ovocnými tóny, které se dobře snoubí s umami a zemitou chutí agáve Tobala. Tyto vlastnosti se během výrobního procesu prolínají a vytvářejí produkt s citrusovými tóny, tóny citronové trávy a zeleného jablka. Jemné tóny kakaa a vařeného agáve uzavírají tóny s hladkým a vyváženým profilem.

699,00 Kč s DPH

Ojo de Tigre Joven Ojo de Tigre Joven je produkt z maguey Tobala z Puebly a maguey Espadín z Oaxacy.

Výroba tohoto mezcalu zahrnuje vaření agáve v podzemních pecích, mletí pražených agáve pomocí tahony a dvojitou destilaci v měděném alembickém destilačním přístroji.

Výroba probíhá v Tlacolula De Matamoros v Oaxace v Casa Ausencio León.

Mezcal má chuť opečeného koření a jablečných květů s čerstvými bylinkami, vařeným agávem a pikantní sladkostí kiwi zabalenou do jemného kouře.

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu37%
ZnačkaOjo de Tigre
Země původuMexiko

Ve stejné kategorii