Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


ALMA FINCA Liqueur 0,7L 40%

Nový produkt

Pomerančový likér Alma Finca, jediný superprémiový mexický pomerančový likér vyrobený z čerstvých citrusů.

Pomerančový likér Alma Finca, vyrobený z kombinace ovoce a koření z poloostrova Yucatán, hlavního města citrusů v Mexiku, přináší chutě tohoto neobjeveného terroir těm, kteří milují a oceňují mexické lihoviny a koktejly.

Tato jedinečná značka zachycuje podstatu Yucatánu a vytváří nové chutě s hlubokými citrusovými tóny a svěžestí, které jsou ideální pro stanovení nového mexického standardu pro margarity a inspirují nové možnosti autentické mexické mixologie.

Název Alma Finca pochází ze španělských slov Alma, což znamená duše, a Finca, což znamená panství. Tato slova společně symbolizují podstatu výrobku a oslavu svěží krajiny, kulinářských chutí a bohaté historie poloostrova Yucatán.

Casa Lumbre je synonymem pro inovace a Alma Finca Orange Liqueur je pokračováním tohoto závazku k řemeslným hodnotám a sdílení naší lásky k různým terroirům a chutím Mexika se světem," říká Master Distiller a spoluzakladatel Iván Saldaña. "

Náš nejnovější výtvor nám umožňuje představit podstatu Yucatánu, jehož bohatá a štědrá chuť je stále ovlivněna bohatou kulturou a historií. Je to hlavní město citrusů v Mexiku a naše inspirace pro nové mexické mixologické kreace.

Skladem

699,00 Kč s DPH

Přísady, mezi něž patří sladká a hořká pomerančová kůra, čerstvé listy perských limetek a květy citrusů a místní koření se sklízí od října do prosince ve městě Oxkutzcab (vyslovuje se Ohsh-kootz-kahb ) družstvo místních zemědělců tradičními technikami.

Každá složka se maceruje samostatně po dobu pěti dnů, což je déle než u většiny triple seců nebo curacaosů, a vzniká tak dokonale vyvážený bohatý a silný destilát.

Smícháním těchto lihovin vzniká jedinečná chuť likéru Alma Finca Orange Liqueur (40 proof), dokonalá kombinace sladkosti, jemné hořkosti a nádechu koření, která končí trvalým dozníváním pomerančové a limetkové chuti. V likéru Alma Finca Orange Liqueur nejsou použity žádné přídané látky ani dochucovadla.

"Margarita je nejoblíbenější koktejl na světě, který se hrdě hlásí k Mexiku, a nyní si ho díky Alma Finca Orange Liqueur mohou lidé vychutnat se všemi mexickými ingrediencemi," dodal Adhel Martinez, národní ambasador. "

Pomerančový likér Alma Finca Orange Liqueur s bohatou chutí dodává margaritě i dalším klasickým koktejlům, které vyžadují pomerančový likér, jako jsou Cosmopolitan a White Lady, nové vrstvy.

Doufáme, že Alma Finca Orange Liqueur bude inspirovat mixology a milovníky mexické mixologie, aby prozkoumali, jak esence Yucatánu ožívá v jejich receptech."

Objem700ml
Obsah alkoholu40%
Země původuMexiko

Ve stejné kategorii