Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Las Californias Citrico Gin 0,7L 40%

Nový produkt

Z hlavy inovačního týmu Casa Lumbre pod vedením mistra destilatéra Ivána Saldaña vzešly dva giny inspirované regionem.

Las Californias získává pro své giny rostlinné látky ze dvou zemí a spojuje tak rozmanité krajiny regionu podél pobřeží Tichého oceánu, který spojuje Mexiko a Spojené státy.

"Naším cílem s Las Californias je ukázat, že náš život je bohatší, když překračujeme umělé hranice. To se projevuje v našem celkovém étosu, ale také až k botanickým látkám, které vybíráme a které reprezentují naši zemi, a k tomu, jak přehodnocujeme staleté tradice v kategorii ginu," řekl Master Distiller Iván Saldaña. "Inspirovaly nás větší možnosti, které jsme během našeho tvůrčího procesu odhalili: otevřené myšlenky, sbližování kultur, vzdávání holdu historii, která přesahuje dnešní hranice vytvořené člověkem.

Doufáme, že jsme v Las Californias zachytili alespoň část těchto inspirací." Giny Las Californias, Nativo a Cítrico, se podle značky skládají jak z původních rostlin, tak z rostlin, které do regionu přinesl kulturní migrační proud. Základem obou destilátů je jalovec kalifornský (Juniperus californica), druh jalovce, který roste pouze v malé oblasti mezi Hollywoodem a údolím Ojos Negro. Speciální jalovec byl vybrán týmem Las Californias pro svůj jemný, sladký a borovicový profil.

Las Californias Cítrico

Sluncem prozářený gin vyrobený z citrusů a aromatických rostlin z obou stran hranice. Jasný a citrusový s nádechem lesní chuti a lehce zlatavým, šťavnatým závěrem.

Tóny kalifornského jalovce, citrusových listů a kůry, mandlí, listů vinné révy, citronové trávy, meruněk a fíků.

Skladem

829,00 Kč s DPH

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu40%
Země původuMexiko

Ve stejné kategorii