Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Las Californias Nativo Gin 0,7L 42%

Nový produkt

Z hlavy inovačního týmu Casa Lumbre pod vedením mistra destilatéra Ivána Saldaña vzešly dva giny inspirované regionem.

Las Californias získává pro své giny rostlinné látky ze dvou zemí a spojuje tak rozmanité krajiny regionu podél pobřeží Tichého oceánu, který spojuje Mexiko a Spojené státy.

"Naším cílem s Las Californias je ukázat, že náš život je bohatší, když překračujeme umělé hranice. To se projevuje v našem celkovém étosu, ale také až k botanickým látkám, které vybíráme a které reprezentují naši zemi, a k tomu, jak přehodnocujeme staleté tradice v kategorii ginu," řekl Master Distiller Iván Saldaña. "Inspirovaly nás větší možnosti, které jsme během našeho tvůrčího procesu odhalili: otevřené myšlenky, sbližování kultur, vzdávání holdu historii, která přesahuje dnešní hranice vytvořené člověkem.

Doufáme, že jsme v Las Californias zachytili alespoň část těchto inspirací." Giny Las Californias, Nativo a Cítrico, se podle značky skládají jak z původních rostlin, tak z rostlin, které do regionu přinesl kulturní migrační proud. Základem obou destilátů je jalovec kalifornský (Juniperus californica), druh jalovce, který roste pouze v malé oblasti mezi Hollywoodem a údolím Ojos Negro. Speciální jalovec byl vybrán týmem Las Californias pro svůj jemný, sladký a borovicový profil.

Las Californias Nativo se vyrábí z kalifornské artemisie (bylinná jako rozmarýn a oregano), mořských řas, yerba santa (kořeněná a pikantní jako lékořice a koriandr), kalifornského chmele, bílé šalvěje a damiány (sladká, dřevitá a mátová).

Podle značky tento věčně zelený gin vypráví příběh Las Californias prostřednictvím původních rostlin, kterým se ve volné přírodě daří už miliony let, dávno před příchodem prvních lidí na toto území.

Skladem

840,00 Kč s DPH

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu42%
Země původuMexiko

Ve stejné kategorii