Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Tarquin's Rhubarb & Raspberry Gin 0,7L 42%

Nový produkt

Odvážné, suché, ovocné a naprosto lahodné.

Tento zářivý, růžově zbarvený, krásný gin dodá vašemu G a T jemný růžový nádech.

Elegantní gin, který se s láskou destiluje ze šťavnatých růžových citronů, pikantního růžového grapefruitu a figurky růžového pepře v našich slavných měděných kotlích vypalovaných plamenem, si nejlépe vychutnáte při sledování západu slunce během dlouhého letního večera.

Tento bohatý, skvěle vyvážený gin bez přidaného cukru se může pochlubit šťavnatými citrusy a exotickým kořením v těle s elegantně hladkým finále.

Destilováno pro náročné chuťové buňky.

Nezávislá rodinná společnost, která ručně vyrábí oceňované giny v malých šaržích staromódním způsobem.

Každá láhev je s láskou voskována a ručně vyražena, na každé láhvi jsou uvedeny unikátní degustační poznámky o charakteru šarže.

Ideální dárek pro milovníky ginu Tarquin's Pink Gin je skvělým a jedinečným dárkem pro všechny příležitosti od narozenin až po svatbu.

Skladem

690,00 Kč s DPH

Zcela nezávislá rodinná palírna Southwestern Distillery, která ručně vyrábí destiláty na divokém cornwallském pobřeží, vlastní 3 měděné palírny o objemu 250 litrů s názvy Tamara, Senara a Tressa a 1 palírnu o objemu 500 litrů s názvem Ferarra.

Způsob výroby Tarquins Rhubarb and Raspberry Gin začíná svou charakteristickou destilací anglického ginu s klasickými rostlinnými přísadami, jako je jalovec, koriandr a citrusy. Do destilačních kotlů se přidává 11 botanických látek z celého světa, které se přes noc macerují v neutrálním obilném lihu, a ráno se nakonec přidají fialky, rebarbora a maliny.

Tímto procesem vzniká svěží, piniový gin s tóny citronového šerbetu, nádechem východního koření a přetrvávající květinovou komplexností a přídavek těch nejlahodnějších malin a rebarbory dodává tomuto ginu nádhernou rumělku a ovocnou komplexnost.

Výsledkem je nádherně růžový, ovocný gin.

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu42%
Země původuVelká Británie

Ve stejné kategorii