Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Sông Cái Dry Gin 0,7L 45%

8938528319118

Nový produkt

Sông Cái Dry Gin, vůbec první vietnamský gin, byl oceněn za své mistrovství a výzkum v kategorii suchých ginů díky použití 16 tradičních vietnamských ingrediencí, jako je zelená kurkuma, pepř z džungle, černý kardamom a tradiční pomelo.

Tento jedinečný gin nabízí nezapomenutelný chuťový zážitek, který dokonale odráží historii a kulturu Vietnamu.

Vzhled: Čirý a průhledný.

Vůně: Sladká a svěží citrusová a borovicová kůra s ovocným nádechem liči. Lehký nádech koření dotváří celek.

Chuť: Dokonalá harmonie mezi pikantními citrusy a sladkými medovými tóny s nádechem liči a jalovcových bobulí. Závěr Měkký a hřejivý s tóny teplého dřeva a tříslovin, které se harmonicky prolínají a zanechávají v ústech dlouhotrvající a příjemný dojem.

779,00 Kč s DPH

Jedná se o vrcholný projekt vášně a místní udržitelnosti.

Daniel Nguyen založil tuto společnost poté, co pracoval pro iniciativu vietnamského ministerstva přírodních zdrojů a životního prostředí.

Po spolupráci s místní zemědělskou komunitou v džungli severozápadního Vietnamu chtěl zlepšit pěstování místních plodin a posílit postavení místní zemědělské komunity.

Sông Cái (což znamená "Matka řeka") je gin vyráběný ze všech sbíraných rostlin (kromě jalovce, který se dováží).

Tyto místní rostliny, jako je pepř z džungle, černý kardamom, zelená kurkuma, zděděné pomelo, místní skořicové listy a kůra, místní dřeviny, kořen bílé lékořice a sušený mangostan, dodávají ginu kořeněný charakter a jalovec hraje vedlejší roli.

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu45
Země původuVietnam

Ve stejné kategorii