Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Manly Spirits Lilly Pilly Pink Gin 0,7L 40%

Nový produkt

Lilly Pilly Pink Gin Lehký ovocný gin, který stejně skvěle chutná jako vypadá.

RŮŽOVÝ GIN BEZ CUKRU

K výrobě Lilly Pilly Pink Ginu se používají zářivé dužnaté letní bobule původního australského hřebíčkovce (‚lilly pilly‘) a plazivé jedlé růžové květy, které se skrývají v pobřežních písečných dunách Severních pláží australského Sydney.

Tento ovocný růžový gin se zcela přírodním růžovým zabarvením, jehož se dosahuje macerací malin, byl vyroben ručně pro ryzí potěšení vašich chuťových pohárků.

Receptura výroby růžového ginu bez cukru umožňuje vznik vyváženého ginu, který není přespříliš sladký, a představuje tak skvělý základ pro letní koktejl.

DEGUSTAČNÍ POZNÁMKY

Klasický ginový základ s hebkými tóny červených bobulí dvou druhů hřebíčkovce a malin, doplněný citrusem z původních druhů limetek a krvavého pomeranče. Osvěžující ovocná dochuť vynikne nejlépe, podáváte-li ho lehce naředěný tonikem a ozdobený malinou, plátkem růžového grapefruitu a jedlými květy.

HLAVNÍ BOTANICALS Dvanáct botanicals, která zahrnují: dva druhy hřebíčkovce („lilly pilly“), původní druhy limetek, malinu, krvavý pomeranč, koriandr, anděliku, kořen kosatce, jalovec, divoký ibišek, kosmatcovník („mořský fík“) a potočnici.

790,00 Kč s DPH

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu40%
ZnačkaManly Spirits
Země původuAustralie

Ve stejné kategorii