Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


The Hakuto Premium Matsui Gin - Gift Box 47% 0,7L

Nový produkt

Skvěle namíchaný s celkem 14 pečlivě vybranými botanicals, zahrnujícími jalovcové bobule, semínka koriandru, pomerančovou kůru, kůru citrusu yuzu, japonský pepř sansho, čaj gyokuro, sakuru (třešňový květ), černý pepř, hrušky nashi, což je specialita prefektury Tottori, a pětici dalších vysoce kvalitních botanicals.

Matsui Gin „The Hakuto Premium“ je skvost, jehož hrdým výrobcem je palírna Kurayoshi. Směs botanicals, dotvářená pramenitou vodou získávanou v pohoří Daisen, dává vzniknout pikantnímu, ale přesto sladkému a osvěžujícímu komplexnímu ginu. Hakuto znamená „bílý králík“ a tento název vychází mimo jiné z legendy spojované s prefekturou Tottori, v níž palírna Kurayoshi sídlí. Svěží, ale pikantní aromata s pepřovým tónem a komplexními japonskými botanicals při 47 % obj. alkoholu propůjčují tomuto ginu maximální chuť, pro niž je příznačná hloubka a intenzita.

DEGUSTAČNÍ POZNÁMKY BARVA: Čirá.

VŮNĚ: Květinová a rostlinná, tóny citrusů s přetrvávajícími čerstvými hruškami.

CHUŤ NA PATŘE: Ovocná s čerstvými hruškami a zelenými jablky, pepřové tóny a tóny zeleného čaje. Výborná síla díky 47 % obj. alkoholu.

ZÁVĚR: Citrusová aromata a osvěžující pepřové tóny

1 165,00 Kč s DPH

Objem700ml
Balení1ks
Obsah alkoholu47%
Země původuJapan

Ve stejné kategorii