Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


GAUTIER PINARDEL RIO XO 0.7L 40%

Nový produkt

Cigar XO Cognac, dvakrát oceněný zlatem

Koňak Gautier XO Pinar Del Rio je pojmenován podle kubánského údolí, kde se sklízejí nejlepší tabákové listy, a je to vynikající koňak XO.

Tento extra starý koňak byl vyroben z eaux-de-vie z Cave Paradisiaque Maison Gautier speciálně pro milovníky doutníků.

Znalcům umožňuje zachovat v ústech všechny chutě koňaku a zároveň respektovat charakter každého doutníku.

Je to oceňovaný koňak, který se vyrábí z eaux-de-vie, jako je Fins Bois, které mu dodává tělo, Borderies pro jeho jemnost a Fine Champagne pro jeho "jemnost" a délku v ústech.

Tato silná a komplexní směs byla sestavena ve spolupráci s legendárním kubánským mistrem doutníků Donem Alejandrem Robainou, aby vytvořil dokonalou doutníkovou směs. 

Vůně: Velké a bohaté koření a sušené ovoce, vanilka a tmavé cedrové dřevo.

Chuť: V chuti je větší jemnost, náznaky pot pourri, fíků a dřevitého vanilkového koření.

Závěr: Střední a zakulacený.

Celkově: Určeno k pití v čistém stavu s havanským doutníkem, což se nám rozhodně daří.

1 340,00 Kč s DPH

V Maison GAUTIER nás vede naše vnitřní touha po hledání. Toužíme vytvořit ten nejvelkorysejší koňak všech dob. Koňak vyrobený srdcem a duší, vyrobený bez kompromisů. Koňak s charakteristickými znaky, který je odrazem těch, kdo ho vyrábějí, a těch, kdo si ho vychutnávají.

Proto jsme zůstali věrní našim kořenům, našemu spojení s přírodou. Příroda je neodmyslitelnou součástí toho, kým jsme již více než 260 let. A toho si hluboce vážíme.

Díky naší tradici výroby sudů, která se dědí z generace na generaci, víme, jak vybrat ty správné duby, které vytvoří dokonalé sudy pro naše koňaky.

Se stejnou péčí zajišťuje náš tým patnácti nadšených lidí zrání našich eaux-de-vie ve starobylém vodním mlýně nad řekou Osme, protože víme, že právě přirozená vlhkost našich sklepů dodává našemu koňaku jedinečný bohatý a jemný charakter.

Závěrečná alchymie se odehrává v okamžiku, kdy náš zkušený Maître de chai smíchá tyto výjimečné eaux-de-vie. Tak dosáhneme skutečně jedinečného koňaku pro dnešní milovníky koňaku. Takového, který určuje měřítka dokonalosti pro ty, kteří věří, že zážitek z koňaku by měl být vždy velkorysý a autentický.

Maison GAUTIER, Koňak vyráběný s velkorysostí, již od roku 1755.

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu40%
ZnačkaGautier
Země původuFrancie

Ve stejné kategorii