Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Gautier EDEN Cognac 40 % 0,7L GIFT BOX

Nový produkt

Směsi ze speciálních zásob Právě v „Rajském sklepě“ Maison GAUTIER se odehrává zázrak, když se naše sklepmistryně Isabelle COUPRIE rozhodne smíchat vzácné eaux-de-vie z nejstarších zásob, které dosud pomalu samostatně zrály. Uvědomuje si, že je držitelkou božské směsi s nepřekonatelnou aromatickou komplexností.

Tak byl objeven koňak EDEN, který se dodnes uchovává v tichém úkrytu v dubových sudech. Tento klidný odpočinek ve vlhkém prostředí sklepů Maison GAUTIER umožnil různým eaux-de-vie dosáhnout jedinečné bohatosti a najít své místo v této úžasné směsi.

EDEN Dráždivý, Božský, Komplexní

POZNÁMKA K DEGUSTACI Tmavě jantarová barva. Oblasti Grande Champagne, Petite Champagne, Fins Bois pro dosažení délky, elegance a struktury. Elegantní a intenzivní buket kandovaného ovoce s příchutí hořkého pomeranče zabaleného do božsky sladkého medu. Kořeněné, dřevité tóny s nádechem kandovaného a grilovaného ovoce na závěr.

NEJLEPŠÍ ZPŮSOB SERVÍROVÁNÍ EDEN je vzácná, úžasná a komplexní směs nejstarších zásob z rajského sklepa („Chai Paradis“) Maison GAUTIER, kterou si vychutnáte čistou, po malých doušcích.

ZAJÍMAVOSTI

EDEN je dodáván v karafě s čistými liniemi a elegantně vyleptaným medailonem zobrazujícím Adama a Evu. Každá karafa je očíslována. Skříňka je vyrobena z teakového dřeva, vzácného tmavě hnědého dřeva z Barmy, se speciálním gilošovaným dekorem.

Upozornění! Kusů skladem je: 1

19 700,00 Kč s DPH

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu40%
ZnačkaGautier
Země původuFrancie

Ve stejné kategorii