Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Gautier VSOP Cognac 40% 0,7L Zobrazit větší

Gautier Napoléon Cognac 40% 0,7L GIFT BOX

Nový produkt

Cocnag Gautier Napoléon je skvělá, dobře vyzrálá směs vytvořená z eaux-de-vie vybraných z nejlepších sklizní v různých koňakových oblastech. Patří sem eaux-de-vie z oblasti Grande Champagne i Petite Champagne. Výsledkem je velmi ovocný a intenzivní koňak, který skvěle poslouží jako tradiční digestiv po večeři.

Vůně: Intenzivní, rozvinutá vůně připomínající ovoce, vlašské ořechy a vanilku s velkou hloubkou.

Chuť: Velmi kulatá, jemná chuť má sametovou hloubku těla a nepřekonatelnou délku.

1 200,00 Kč s DPH

V Maison GAUTIER nás vede naše vnitřní touha po hledání. Toužíme vytvořit ten nejvelkorysejší koňak všech dob. Koňak vyrobený srdcem a duší, vyrobený bez kompromisů. Koňak s charakteristickými znaky, který je odrazem těch, kdo ho vyrábějí, a těch, kdo si ho vychutnávají.

Proto jsme zůstali věrní našim kořenům, našemu spojení s přírodou. Příroda je neodmyslitelnou součástí toho, kým jsme již více než 260 let. A toho si hluboce vážíme.

Díky naší tradici výroby sudů, která se dědí z generace na generaci, víme, jak vybrat ty správné duby, které vytvoří dokonalé sudy pro naše koňaky.

Se stejnou péčí zajišťuje náš tým patnácti nadšených lidí zrání našich eaux-de-vie ve starobylém vodním mlýně nad řekou Osme, protože víme, že právě přirozená vlhkost našich sklepů dodává našemu koňaku jedinečný bohatý a jemný charakter.

Závěrečná alchymie se odehrává v okamžiku, kdy náš zkušený Maître de chai smíchá tyto výjimečné eaux-de-vie. Tak dosáhneme skutečně jedinečného koňaku pro dnešní milovníky koňaku. Takového, který určuje měřítka dokonalosti pro ty, kteří věří, že zážitek z koňaku by měl být vždy velkorysý a autentický.

Maison GAUTIER, Koňak vyráběný s velkorysostí, již od roku 1755.

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu40%
ZnačkaGautier
Země původuFrancie

Ve stejné kategorii