Alkoholové výrobky prodáváme pouze osobám starším osmnácti let.

Prohlašuji, že je mi 18 a více let.


Gautier VS Cognac 40% 0,7L

Nový produkt

VS od Maison GAUTIER, který dokonale ztělesňuje první zrání koňaku, je mimořádně elegantní a velkorysý koňak.

Oceněn jako „NEJLEPŠÍ VS KOŇAK NA SVĚTĚ“ na soutěži World Cognac Awards v roce 2015.

POZNÁMKA K DEGUSTACI Světle zlatavá barva s ovocnou a kořeněnou vůní, lehkými dubovými tóny a nádechem vanilky.

NEJLEPŠÍ ZPŮSOB SERVÍROVÁNÍ GAUTIER VS, lze ideálně vychutnat s ledem nebo v koktejlu, aby se co nejlépe projevil jeho charakter.

740,00 Kč s DPH

V Maison GAUTIER nás vede naše vnitřní touha po hledání. Toužíme vytvořit ten nejvelkorysejší koňak všech dob. Koňak vyrobený srdcem a duší, vyrobený bez kompromisů. Koňak s charakteristickými znaky, který je odrazem těch, kdo ho vyrábějí, a těch, kdo si ho vychutnávají. Proto jsme zůstali věrní našim kořenům, našemu spojení s přírodou. Příroda je neodmyslitelnou součástí toho, kým jsme již více než 260 let. A toho si hluboce vážíme. Díky naší tradici výroby sudů, která se dědí z generace na generaci, víme, jak vybrat ty správné duby, které vytvoří dokonalé sudy pro naše koňaky. Se stejnou péčí zajišťuje náš tým patnácti nadšených lidí zrání našich eaux-de-vie ve starobylém vodním mlýně nad řekou Osme, protože víme, že právě přirozená vlhkost našich sklepů dodává našemu koňaku jedinečný bohatý a jemný charakter. Závěrečná alchymie se odehrává v okamžiku, kdy náš zkušený Maître de chai smíchá tyto výjimečné eaux-de-vie. Tak dosáhneme skutečně jedinečného koňaku pro dnešní milovníky koňaku. Takového, který určuje měřítka dokonalosti pro ty, kteří věří, že zážitek z koňaku by měl být vždy velkorysý a autentický. Maison GAUTIER, Koňak vyráběný s velkorysostí, již od roku 1755.

Příběh začíná v 17. století, kdy rodina GAUTIER vyráběla sudy z dubu z francouzského lesa Limousin. Naši předkové si vytvořili úzký vztah k dubu, který je více než jen dovednost a který je zachycen v rodinném mottu „DU GALT MER SUI“, což ve staré francouzštině znamená „Jsem pánem lesa“. Tato zvláštní odbornost je jedním z klíčových prvků při zvládnutí dlouhého procesu zrání našeho koňaku.

V roce 1644 se Charles GAUTIER oženil s Jacquette BROCHET, která byla dcerou vinaře. Z tohoto spojení sudařského a vinařského dědictví se zrodila nová vášeň - výroba koňaku.

Od roku 1700 jejich vnuk Louis GAUTIER dále rozšiřoval své aktivity v oboru výroby koňaku a přispěl k výraznému růstu společnosti Maison GAUTIER.

V roce 1755 získala rodina GAUTIER královské právo na výrobu koňaku a zakládací listinu podepsanou králem Ludvíkem XV.

Objem700ml
Balení6ks
Obsah alkoholu40%
ZnačkaGautier
Země původuFrancie

Ve stejné kategorii